Novinka CND Shellac

Unikátní technologie CND Shellac™ systému v sobě kombinuje lehkost laku s nedostižným leskem a dlouhotrvajícím nošením po několik týdnů.

Shellac je vhodný pro ty klientky,které nemají čas na lakování nehtů, nechtějí modeláž a vyhledávají přírodní a šetrnou úpravu nehtů.

Jedině se Shellacem NEPILUJEME!, tudíž nepoškozujeme nehtové lůžko, a to ani při aplikaci, ani při odstranění.

Jak dlouho Shlellac vydrží a co všechno snese? Dá se říct, že snese prakticky cokoliv. Se Shellacem si můžete mýt hlavu, vrtat se v zahrádce, koupat se v moři, prostě cokoli chcete. Při správné aplikaci vydrží stále stejný jako první den po celých 14 dní.

Když nám Shlellac odroste a je čas ho odstranit, ocení každá z nás jak snadno a rychle to jde. Prst zabalíme do odstraňovacího polštářku, který celou odolnou vrstvu Shellacu rychle „rozbourá“. Zbytky pak jen otřeme odličovacím tampónem a případný houževnatější kousek popíchneme pomerančovým dřívkem. Žádné pilování, rovnou můžeme nanést nový Shellac nebo přetřít olejíčkem a odejít ze salonu s čistými přírodními nehty.

novinka_shellac
Více informací se dočtete na stránkách CND Shellac.

 

Dárkové poukazy

Můžete využít dárkových poukazů pro své známé a přátele.

Lámete si hlavu, jak udělat radost svým blízkým? Dopřejte jim něco, co jim udělá zaručeně radost. Relaxační péči o jejich nohy či ruce. Kupte jim dárkové poukazy na naše služby. Jde o velmi milý a praktický dárek pro jejich zdraví a krásu.